TECHNOLOGIE DRUKU

PARK

MASZYNOWY

Nasz nowoczesny park maszynowy połączony z szerokim asortymentem produktów pozwala na szybką i skuteczną realizację Państwa pomysłów oraz zapewnia możliwość wyboru najlepszych rozwiązań.

Szeroki park maszynowy w jednym miejscu oraz nasze wieloletnie doświadczenie zapewnią skrócony czas realizacji oraz elastyczność, również przy nietypowych zleceniach. W Planet Graf inwestujemy w nowe technologie i staramy się być na bieżąco wobec wyzwań, które stawia przed nami rynek poligraficzny oraz cele zrównoważonego rozwoju. Zmieniamy się dla Was!

SUBLIMACJA

Technika druku sublimacyjnego zdobyła rynek poligraficzny dzięki zapewnieniu wysokiej jakości i trwałości wydruków. Barwinki sublimacyjne produkowane na bazie wody są całkowicie bezpieczne dla środowiska oraz użytkowników, w gronie których są dzieci. Niskie koszty materiału, jego przygotowania oraz samego nadruku sprawiają, że nawet niskie nakłady produktów nie generują wysokich kosztów.

  •  Szerokość zadruku:  do 320cm

ECOSOLVENT

Druk ekosolventowy to kolejne rozwiązanie na druk do wewnątrz. Atramenty tego rodzaju zostały pozbawione szkodliwych związków chemicznych, dzięki czemu stały się bezpieczniejsze dla środowiska oraz ludzi. Wydruki tej technologii można stosować w pomieszczeniach zamkniętych, ponieważ nie wydzielają przykrego zapachu. Dzięki usunięciu szkodliwych związków chemicznych zwiększyła się również jakość wydruku, ale zmniejszyła odporność na warunki atmosferyczne.

  •  Szerokość zadruku:  do 160cm

SOLVENT

Główna technologia druku wielkoformatowego wykorzystywana do powszechnych produktów takich jak banery, plakaty, siatki o dużych powierzchniach czy reklama na samochodzie. Ekonomiczny sposób na wydruk wysokiej jakości w dużym rozmiarze.

  •  Szerokość zadruku:  do 500cm

DRUK UV

Druk tuszami światłoutwardzalnymi umożliwia swobodne wykorzystanie na praktycznie każdym materiale. Niesamowite odwzorowanie kolorów, szeroka gama zastosowań.

  • Szerokość zadruku:

    Materiały rolowe:  do 500cm
    Materiały płaskie:  do 320cm

DRUK CYFROWY

Nowoczesna metoda drukowania, która pozwala uzyskać dobrej jakości materiały poligraficzne i reklamowe w atrakcyjnej cenie i czasie. Świetnie sprawdzi się przede wszystkim przy niewielkich nakładach popularnych materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki itp.