KORZYSTNA WSPÓŁPRACA

DBAMY

O JAKOŚĆ

Planet Graf jest rzetelnym partnerem, a każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie. Niezależnie od wielkości zlecenia, Zamawiający może by pewny, że każdy jego etap zostanie wykonany z najwyższą starannością.

KIM

JESTEŚMY

Naszą misją jest wspieranie naszych Partnerów w doborze odpowiednich rozwiązań reklamowych i technologicznych. Skutecznie planujemy i realizujemy procesy produkcyjne, aby dopasować właściwe rozwiązania do potrzeb rynkowych.

PROFESJONALNA
OBSŁUGA

Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia ? Nasz zaangażowany i oddany zespół pomoże Ci dokonać zakupów w sposób prosty i przyjemny. Nasi specjaliści czekają na Ciebie od poniedziałku do piątku od 6:45-14:45.

NAJWYŻSZA
JAKOŚĆ

Z Planet Graf możesz być pewien, że Twój produkt będzie najwyższej jakości. Jeśli poszukujesz produktów wysokiej klasy i o niskiej cenie to dobrze trafiłeś!

ATRAKCYJNE
CENY

Nowoczesny park maszynowy w połączeniu ze sprawdzonymi materiałami i wydajnymi farbami umożliwia nam zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen wydruków, zachowując przy tym wysoką jakość nadruku oraz materiału.

PROGRAM B2B

Nasz program zamówień B2B oparty na zaawansowanych systemach informatycznych gwarantuje wysoki standard obsługi, a nowoczesny park maszynowy zapewnia wysoką jakość wydruków oraz obróbki. Krótki czas realizacji zleceń oraz konkurencyjna cena będą dodatkowym wsparciem w rozwoju biznesu dla naszych Klientów.

Już teraz dołącz do naszego programu B2B
i zacznij wygodnie zamawiać wydruki online.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU B2B

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLOWYM