Codziennie ktoś obchodzi urodziny, imieniny, rocznice ślubu czy świętuje inne okazje. Obdarowujemy wtedy bliską nam osobę prezentem, który ją uszczęśliwi. Ale co wtedy, gdy wszystkie pomysły zostały wyczerpane i wydaje nam się, że nic oryginalnego nie wymyślimy? Tutaj z pomocą może przyjść nasza drukarnia.  Dzięki naszym grafikom i szerokiej gamie materiałów możemy przygotować  ciekawą propozycje na prezenty na różne okazje.

Na początku warto pomyśleć  o canvasie. Canvas jest materiałem bawełnianym przypominający płótno malarskie. Materiał ten jest nie tylko trwały, ale również dzięki swej strukturze ma bardzo elegancki wygląd. Canvas po zadruku jest naciągany na drewnianą ramę, przez co jest oryginalną dekoracją każdego wnętrza.  Na canvasie można wydrukować  co dusza zapragnie J Jeśli wybieramy się na ślub lub jego rocznicę, można wydrukować zdjęcie szczęśliwej pary. Prezentem, który zachwyci każdą  babcię i dziadka może być przygotowany przez naszego grafika kolaż  zdjęć wszystkich wnucząt.  Oczywiście na canvasie  nie musimy drukować jedynie zdjęć.  Dla osób które urządzają swoje cztery kąty  lub po prostu kochają sztukę dobrym prezentem może być reprodukcja ulubionych obrazów lub grafik.

Dla solenizantów, którzy obchodzą swoje święto w okresie wiosenno-letnim i  lubią wypoczywać na świeżym powietrzu, ciekawym prezentem będzie leżak ze spersonalizowanym nadrukiem.  Wystarczy, że podasz nam swój pomysł, a nasi graficy stworzą z niego plik do druku.  Wśród zrealizowanych przez nas leżaków były takie na dzień taty i mamy, na dzień dziecka, na urodziny czy imieniny, a każdy z obdarowanych zdecydowanie był zadowolony z takiego prezentu.

Mówi się, że jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia. Dlatego czemu mamy się ograniczać ? Wystarczy puścić wodze fantazji, przekazać je naszym grafikom J i przy niedużym nakładzie kosztów sprawić komuś wspaniały prezent.