Trwa wczytywanie produktów

Szybka wysyłka

Wszystkie przesyłki są przez nas bardzo dokładnie pakowane i wysyłane wyłącznie sprawdzonymi firmami kurierskimi. Staramy się, aby towar dotarł do Klienta w idealnym stanie. Lata doświadczenia pozwoliły nam to dopracować do perfekcji. Niestety, czasem z przyczyn niezależnych, paczki zostają uszkodzone podczas transportu. Dlatego też bardzo prosimy o sprawdzanie zawartości paczek, których opakowanie jest uszkodzone lub może świadczyć o ich nieprawidłowym transporcie w obecności kuriera. Jeśli towar wewnątrz paczki jest uszkodzony, prosimy o umieszczenie takiej informacji w protokole odbioru u kuriera. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o natychmiastowy kontakt z naszą firmą. Na pewno pomożemy! 

Formularz zgłoszenia reklamacji firmy DPD dostępny TUTAJ


Przykład sposobu pakowania płyt: PCV Spienione

Przykład sposobu pakowania: Banery Laminowane

Standardowy termin realizacji, jaki podajemy podczas zakupów, to 5 dni roboczych. Jednak zwykle trwa to znacznie szybciej, a paczka dostarczana jest już nawet po 3 dniach roboczych.  Wszystko zależne jest od trzech najważniejszych czynników:

  • Dostępności produktu: czyli czy dany materiał mamy w naszym magazynie. Jeśli nie, to Klient zostanie niezwłocznie o tym poinformowany, a wysyłka może się wydłużyć o 1-2 dni
  • Czas dostawy kuriera: od lat współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi. Jako legalnie działająca firma mamy podpisane z nimi umowy, które zobowiązują do jak najszybszego dostarczenia paczek - zwykle trwa to 1-2 dni.
  • Czas zaksięgowania wpłaty: jak tylko zaksięgujemy wpłatę od Kupującego, od razu zabieramy się do pracy. Szereg ludzi pracuje nad tym, aby paczka od nas wyszła jak najszybciej. Zadowolenie Klienta jest dla nas najlepszą reklamą i przykładamy do tego bardzo dużą wagę.
P
R
o
d
u
k
t
y
Planetgraf Facebook
Planetgraf Youtube