Trwa wczytywanie produktów

Obróbka

Planet Graf oferuje szereg darmowych obróbek materiałów, za które nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Poniżej przedstawiamy Państwu darmowe wykończenia:

 1) Cięcie do wymiaru, czyli przycięcie materiału dookoła zadrukowanej grafiki

2) Oczka banerowe o średnicach otworów: 10mm, 12mm, 16mm (standardowo stosujemy oczka o średnicy otworu 12mm). Są one dodatkowo ocynkowane, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe. Oczka wykonane są ze stali o grubości 0,5mm. Wytrzymują najtrudniejsze warunki atmosferyczne zarówno w niskich jak i w wysokich tempreraturach. Dzięki nim bez problemu możemy powieścić swój baner na wszelkich konstrukcjach. Ważne! Pamiętaj, aby odsunąć grafikę 4 cm od krawędzi, w celu uniknięcia nabicia oczka na istotnych dla Ciebie informacjach. 

 3) Zgrzew wzmacniający ma na celu dodatkowo wzmocnić wytrzymałość banera na rozdarcia. Standardowy zgrzew ma około 3 cm szerokości i jest odwinięty do tyłu banera, dzięki czemu jest on w zupełności niewidoczny.

4)Tunel (kieszeń) - jego wielkość zależy od grubości rury. Wykonanie tunelu polega na odwinięciu dodatkowego materiału do tyłu banera oraz zgrzaniu. Dzięki temu powstaje kieszeń, w której można umieścić rurę montażową. Najczęściej stosowany u góry i na dole. Ważne, aby żadne istotne elementy grafiki nie znajdowały się w obszarze kieszeni, gdyż po odwinięciu materiału mogą być niewidoczne. 

P
R
o
d
u
k
t
y
Planetgraf Facebook
Planetgraf Youtube