Trwa wczytywanie produktów

FAQ
Nie! Wystarczy podać adres e-mail oraz dane potrzebne do wysyłki. Jednak bez rejestracji nie mają Państwo okazji do skorzystania ze zniżek i kuponów rabatowych.
Czas jest liczony od momentu zaksięgowania płatności oraz zaakceptowania pliku graficznego.
Przesyłka standardowa kosztuje zawsze tyle samo - 15 zł netto, niezależnie czy zamówienie składa się z 1 czy 100 sztuk. Zasada ta nie dotyczy Klientów korzystających z Programu Partnerskiego, w którym koszty transportu są określane indywidualnie. 
Wystarczy wejść w zakładkę Indywidualna wycena i opisać dany produkt, a my na pewno skontaktujemy się z Państwem.
Oczywiście, odbiór osobisty jest możliwy w naszej Firmie w Mielcu, na ulicy Traugutta 9d, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Jeżeli masz wątpliwości odnośnie jakości Twoich zdjęć, prześlij je do sprawdzenia na nasz adres sklep@planetgraf.pl, a my sprawdzimy je i doradzimy, czy nadają się do druku.
W naszej ofercie posiadamy wiele różnych produktów, które choć nie są widoczne w drukarni internetowej, możemy dla Ciebie wykonać. Są to m.in.: folia Easy Dot (Easydot), folia adhezyjna, folia podłogowa, papier prezentacyjny, papier fotograficzny, roll-up (roll-upy z rollup blockout lub rollup film), tekstylia takie jak: Airtex, Air, Solvotex, Presto, Bermuda, Aqua, Light Box, DX5, DX6, Monaco, Premium), tapeta Erfurt, materiały sublimacyjne: Decor, Satyna, Backlite Textile Lightex, Dibond (Alu-dibondy), PCV, PMMA, Hips, Foam-x, drukujemy na kartonie, drewnie, płytach wiórowych. Będziemy stopniowo dodawać te produkty do oferty sklepu. A jeżeli jesteś już teraz zainteresowany którymś z nich, napisz do nas na adres sklep@planetgraf.pl, a prześlemy Ci natychmiast naszą ofertę.
Tak, wystarczy wejść w zakładkę Zmiana hasła.
Aby przywrócić dostęp do konta należy udać się na stronę Przypomnienie hasła i podać adres e-mail. Następnie na maila zostaną wysłane dalsze instrukcje postępowania.
Pliki są przechowywane przez okres 30 dni.
W zakładce Moje zamówienia jest dostęp do statusów zamówienia, tam też można pobrać fakturę a także wgrać plik.
Oczywiście, jeśli nie jest jeszcze rozpoczęty proces produkcji. W takiej sytuacji prosimy jak najszybciej zadzwonić pod numer telefonu: 17 / 773 51 01.
Rozumiemy, że przygotowanie pliku do druku może okazać się problem, dlatego proponujemy dwie opcje:
  • Użyć kreatora online dostępnego na dole strony z produktem
  • Zamówić u nas projekt graficzny przygotowany bezpośrednio przez naszego grafika, wystarczy zaznaczyć takową usługę podczas zamówienia.
Wszystkie paczki wysyłamy wyłącznie firmami kurierskimi - firmą DPD albo UPS. Rodzaj wysyłki zależy od gabarytów paczki.
Oczywiście, wystarczy wejść w zakładkę Moje adresy i tam wprowadzić dowolną liczbę adresów. Następnie podczas zakupów należy wybrać odpowiedni adres, na jaki ma zostać wysłana paczka. W Planet Graf możliwe jest wysłanie paczki anonimowej bezpośrednio do Twojego Klienta. Wystarczy tylko napisać taką informację w uwagach zamówienia, a my wyślemy paczkę bez naszych danych.
Niestety nie, na stronie www.planetgraf.pl wszystkie wysyłki są realizowane wyłącznie na terenie naszego kraju.
Oczywiście, mają Państwo do tego pełne prawo. W takich przypadkach prosimy o kontakt mailowy: reklamacja@planetgraf.pl. W mailu prosimy o opisanie problemu i podanie numeru zamówienia. Nasz Dział reklamacji skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dalszych działań.
P
R
o
d
u
k
t
y
Planetgraf Facebook
Planetgraf Youtube